שילוח אווירי מחירים

ליעוץ ראשוני חייגו: 03-5391800

שילוח אווירי מיועד למוצרים ולמטענים שמתאפיינים בחיי מדף קצרים ו/או שאספקתם נדרשת בלוח זמנים קצר ו/או שתהליך השילוח שלהם מחייב מעקב צמוד.
מכיוון שעלויות השילוח האווירי גבוהות משילוח ימי, תכנון יעיל לשילוח אווירי מחייב מומחיות בכל סוגי המטענים – וכאן אנחנו בגעש נכנסים לתמונה.

הצוות שלנו בגעש ילמד את אופי המטען שלכם, יתחשב בפרמטרים טכניים שונים כמו גודל המטען,
אופן האריזה, נפח המשלוח ומשקלו, יחשב את העלויות הצפויות בטיסות ישירות או בטיסות Connection וימליץ לכם על אופן השילוח האווירי האופטימלי והכדאי ביותר. עם יציאת המשלוח לדרכו, נעקוב אחריו עד הגעתו אל היעד.

שילוח אווירי בינלאומי לצרכי סחר הוא עניין מורכב. לא מדובר בשילוח של חבילה בדואר לחבר, אלא בהליך שילוח הכולל לא מעט בירוקרטיה. לכן, עם השנים פיתחנו שיטות עבודה מתקדמות ויעילות אשר מאפשרות לנו לבצע את עבודות השילוח הבינלאומי בצורה הרבה יותר מהירה ומאפשרות לנו לתת לכם מענה לאורך כל הדרך בהתאם לחוק ולדרישות המקומיות והבינלאומיות.

שילוח למדינות מעבר לים, או הזמנה ארצה

ניתן לעשות שימוש בשירותי שילוח בינלאומיים הן לשילוח מוצרים אשר יוצרו בארץ למדינות זרות, או לייבא מוצרים ארצה ממדינות אחרות. בכל מקרה, יש פרטים רבים אשר יש לקחת בחשבון כאשר מבצעים עבודות שילוח כאלו – המיסוי, העלויות השונות, הגבלות לשילוח אווירי, דרישות משפטיות, תקנים ועוד. לכן, בעבודות שילוח אווירי, ובכלל, חשוב לעבוד עם אנשי מקצוע מומחים אשר יבטיחו לכם כי התהליך יבוצע על הצד הטוב ביותר לאורך כל הדרך.

איך מקבלים החלטה האם לבחור בהובלה אווירית?

מלבד הובלה אווירית, הדרך הנוספת בה מבצעים שילוח בינלאומי מישראל או אליה, הינה הובלה ימית. אם אתם חושבים על שילוח אווירי, אתם חייבים לבחון מראש כמה פרטים שונים אשר ישפיעו על ההחלטה, וכדאי להתייעץ עם מומחים בתחום שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר.

בין הפרטים אליהם יש להתייחס נכללים פרטים כמו:

  • גודל המשלוח – אחד הדברים הראשונים אליהם יש להתייחס בעת קבלת ההחלטה על ביצוע משלוח אווירי הוא גודל המשלוח. עליכם לקחת בחשבון את כמות הסחורה אשר אמורה להשלח, המשקל של כל הפריטים, האריזה וכדומה. במידה ומדובר בשילוח של כמות גדולה מאוד או מוצרים במשקל רב מאוד, לא בטוח שמשלוח אווירי בכלל יהיה אפשרי.
  • מדינת היעד – עוד נתון שיש להתייחס אליו כאשר מקבלים החלטה על משלוח אווירי הוא מדינת היעד. מדינת היעד משפיעה על זמן הטיסה, טיסה ישירה או טיסה הכוללת עצירות, העלויות של הביטוח, מיסי הנמל, מחירי המשלוח ועוד.

שני הפרטים הללו הם החשובים ביותר, אך כל אחד מהם כולל הרבה מאוד תתי – סעיפים אליהם יש להתייחס, ולכן חשוב לעבוד עם עמיל מכס מומחה אשר ידע לנתח את כל הנתונים הללו ולקבל את ההחלטה הנכונה.

שילוח של מוצרים טריים

שילוח אווירי הוא האופציה הטובה ביותר כאשר מדובר במוצרים טריים כמו פירות או ירקות. במוצרים כאלו המשלוח צריך להיות מהיר ולכן ברוב המקרים שילוח באמצעות הים של המוצרים הללו הוא לא רלוונטי. בכדי לבצע שילוח של פירות וירקות מהארץ או אל הארץ עושים שימוש במטוסי מטען מיוחדים אשר כוללים בקרת קירור וכך מאפשרים משלוח איכותי ומהיר.

לרוב, למשלוחים מהסוג הזה יש קווי שילוח קבועים, אפילו יומיים, במיוחד למדינות אשר שולחות הרבה סחורה כזו לישראל, או מדינות המקבלות לא מעט תוצרת חקלאית מהארץ.

תכנון נכון של השילוח

בכדי להשלים הליכי שילוח בינלאומיים בצורה תקינה וטובה, חשוב לדעת לתכנן את כל התהליך בצורה נכונה. במיוחד אם מדובר במשלוח שצריך להיות מהיר, חשוב לקחת בחשבון את כל הליכי האריזה והשינוע אל שדה התעופה וממנו, את הבדיקות הביטחוניות והאישורים השונים ועוד. כל פרט קטן שלא יטופל בצורה הטובה ביותר, ולעומק, יכול לגרום לעיכוב משמעותי בהליך השילוח ובמידה ומדובר במוצרים קצרי תוקף, העיכוב הזה גם יכול לעלות לכם ביוקר רב.

אז אם אתם רוצים להיות בטוחים כי הליך השילוח הבינלאומי יתוכנן בצורה קפדנית ויאפשר לכם להשלים את התהליך כמה שיותר מהר וללא בעיות, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם לאורך כל הדרך.

ליעוץ ראשוני חייגו: 03-5391800

חייגו או השארו פרטים ונחזור אליכם
מחפשים שירותי שילוח ועמילת מכס? חייגו עכשיו: 03-5391800