הכל על ביטוח נסיעות בזמן קורונה

isaacwp
24 מרץ ,2021
שילוח אווירי

נגיף הקורונה הביא למשבר המשמעותי ביותר בעולם התיירות והתעופה. עם זאת, בשבועות האחרונים, עם הגעתם של החיסונים – הגיעו גם ההקלות בהגבלות ושדה התעופה נפתח. אלא שלמרות שבישראל המצב נחשב לטוב, יש מדינות שונות בעולם בהן עדיין מרחפת הסכנה של הידבקות ותחלואה מצד אחד, וסגר כללי וביטול טיסות מצד שני. ביטוח נסיעות בזמן קורונה עשוי לפתור לכם את ההתלבטות והחששות – ולאפשר לכם לתכנן את החופשה הקרובה בחו"ל אחרי תקופה ארוכה.

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטול לחו"ל תמיד היה מוצר זול שאינו מכביד על הוצאות הנסיעה שלכם ולרוב מסתכם בכמה דולרים בודדים ליום – וזאת במידה ומצבכם הבריאותי תקין ואינכם זקוקים להרחבות וכיסויים ייחודיים. הביטוח מכסה אתכם במקרה של פציעה בחו"ל – החל מחבלה וצורך בטיפול רפואי ועד לאירועים בריאותיים שונים אשר הינם בלתי צפויים. במסגרת הכיסוי, תוכלו לקבל מחברת הביטוח החזר כספי עבור ביקור רופא, ימי אשפוז, ניתוחים, תרופות ואף הטסה דחופה בחזרה לישראל. 

אילו חברות מציעות ביטוח הכולל התייחסות לקורונה?

מרבית חברות הביטוח הגדולות במשק המציעות ביטוח נסיעות לחו"ל בימי שגרה, מציעות כיום ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל גם התייחסות לקורונה, וביניהן: חברת הראל, הפניקס, פספורט-כארד, ביטוח הנסיעות של קופות החולים ועוד. 

למה חשוב לשים לב כשבוחרים פוליסת ביטוח נסיעות בזמן קורונה?

כשמתכננים נסיעה לחו"ל בתקופת הקורונה, חשוב לשים לב לשני היבטים: 

  • לפני הנסיעה המתוכננת – לפני הנסיעה עשויים להתרחש מקרים שונים ובהם הידבקות שלכם בנגיף אשר תמנע מכם לטוס, כניסה לבידוד לתקופה בת 14 יום, אי מעבר בדיקת חום בנתב"ג וכן הטלת סגר כללי במדינה אליה תכננתם לטוס – מה שלא יאפשר לכם להגיע אליה, או שיאפשר לכם אך לא יהיה לכם מה לעשות בה. במקרים כגון אלה, מומלץ לוודא שהביטוח מעניק לכם החזר הוצאות בגובה סביר אשר מכסה את כל או את מרבית הוצאותיכם.
  • במהלך הנסיעה – התרחשים אשר עלולים להתרחש במהלך נסיעתכם לחו"ל הם הידבקות בנגיף וצורך בטיפול רפואי, אי מעבר בדיקת חום בשדה התעופה בחו"ל או סגר כללי במדינה בה אתם שוהים שלא יאפשר לכם לחזור ארצה. במקרים כגון אלה, כדאי לוודא הן קבלת כיסוי לטיפול רפואי והן החזר הוצאות עבור בית מלון וטיסה כל זמן שנסיעתכם תוארך בעקבות המגבלות השונות.  

חשוב לעקוב כל הזמן אחר שינויים – מפת הקורונה משתנה כל הזמן

מפת הקורונה העולמית משתנה משבוע לשבוע ומדינות נסגרות ונפתחות. ישנן מדינות אשר מגפת הקורונה משתוללת בהן, ולא מומלץ / לא ניתן לטוס אליהן גם עם כיסוי ביטוחי מקסימלי. כמו כן, חלק מן המדינות דורשות ביצוע בדיקת קורונה עם הנחיתה ועם העלייה למטוס בחזרה. מומלץ לבחור ביעד בו מגפת הקורונה אינה נמצאת בשיאה ומרבית האטרקציות פתוחות, וכמובן לדאוג לביטוח שמכסה אתכם בכל התרחישים האפשריים.ה

כתובתנו

משרד ראשי: אברהם גירון 6 יהוד

כתובת למכתבים: ת.ד 53 נתב"ג מיקוד 7010000

טלפון

03-5391800

מענה 24/7 שעות ביממה

דואר אלקטרוני

service@gaash-customs.co.il

פקס

03-9793003

נשמח לעזור

2021 © כל הזכויות שמורות
מחפשים שירותי שילוח ועמילת מכס?
השארו פרטים ונחזור אליכם