געש שילוח אווירי

המסחר בישראל מבוסס יותר מכל על עסקי יבוא ויצוא. אין מספיק  מוצרים שהם כחול לבן. כולנו מוצאים את עצמנו רוכשים בכל יום מוצרים שהגיעו אלינו ממרחקים. לא כולנו מודעים לתהליכים אשר עוברים על המוצרים שאנחנו מחליקים בקלילות רבה כל כך אל סל הקניות שלנו. אז אם גם אתם נמצאים רק בצד הפסיבי של כל העניין ואתם פשוט באים לרכוש מוצרים מן המוכן שאחרים סדרו עבורכם על המדף, כדאי שתקראו את הדברים הבאים על מנת להבין מה עובר על המוצרים הללו ומה למעשה עובר על היבואנים המביאים עבורנו את המוצרים.

מכס!

על פי חוק, אין אפשרות לייבא ארצה סחורה המיועדת למכירה ללא שיהיה פיקוח ובקרה על הכמויות הנכנסות וכמובן על אופי הסחורה. ממשלת ישראל לדורותיה אכפה מאז ומתמיד את החוקים הללו בקפדנות רבה כאשר מידי פעם התעדכנו החוקים ואף השתנו. איפה זה פוגש את היבואן? (או את זה שמבקש לייצא את הסחורה, מאותה מדינה ממש?) על פי רוב כאשר הוא יעמוד מול פקידי המכס, שם הוא יגלה עד כמה לא פשוט להכניס ארצה את הסחורה המבוקשת. הוא ייאלץ לשלם סכומי מכס שלעיתים עשויים להיות גבוהים מאוד על מנת שהסחורה 'תשוחרר' לידיו.

קורה לא פעם כאשר עלויות המכס הן כל כך גבוהות עד שהעסקאות הופכות להיות בלתי משתלמות בעליל.

עמילי מכס נכנסים לתמונה

זה הזמן אשר בו נכנסים עמילי המכס לתמונה. בדיוק בשלב הזה מתבקשים אלו להתערב לטובת הצדדים כאשר הודות לשירות שלהם ניתן להגיע להסכמה גורפת ולסגירת הפינה מול פקידי המכס בצורה הוגנת, בצורה חוקית, ובעיקר בצורה כזו שתהיה מקובלת על שני הצדדים.

עמילי המכס ינהלו את המשא ומתן של הלקוח מול פקידי המכס כאשר הם ידלגו על מהמורות ויחליקו את הנושאים הבעייתיים שיצופו תוך כדי מהלך העסקה. מלבד זאת הם ידאגו כמובן כי הלקוח שלהם לא ייאלץ לשלם סכומי כסף גבוהים מידי.

מיהו עמיל מכס?

לא כולם יודעים אך עמילי מכס הם לא סתם אנשים שיודעים לנהל משא ומתן ולהוביל לפשרות… מדובר באנשי מקצוע של ממש אשר השקיעו ולמדו את הנושא ואת התחום על בוריו. הם יודעים היטב את כל החוקים, הם מכירים היטב את כל הסעיפים וגם את האותיות הקטנות אשר אלו מרכיבים את כל התחום של המכס. רק לאחר שהם מקבלים הסמכה לעסוק בתחום, הם יכולים לצאת ולהציע את שירותיהם לקהל הרחב.

איך מתנהלת העבודה של עמיל מכס?

בעבר היה על עמיל המכס להגיע אל הנמל בשעה שהסחורה הגיעה ולנהל את המשא ומתן במקום. כיום זה כבר ממש לא כך. עמיל המכס ימלא את הניירת הדרושה ולמעשה ינהל את הכול מבלי להיות נוכח פיזית במקום.

חייגו או השארו פרטים ונחזור אליכם
מחפשים שירותי שילוח ועמילת מכס? חייגו עכשיו: 03-5391800