שילוח ימי – שקיפות וליווי עד שהטובין אצלכם

שילוח ימי מלווה את האנושות מאז ומתמיד ולא במקרה. שילוח ימי באוניות מאפשר העברה של מטענים כבדים ושל מטענים שעבורם שילוח אווירי אינו כדאי מבחינת עלויות וזמני אספקה.

לחברת געש רשת של קשרים עסקיים עם סוכנים מקומיים שנבחרו בקפידה רבה, בזכות אמינותם הגבוהה והיכולות האופרטיביות המוכחות שלהם.

בעזרתם, נספק לכם מגוון שירותי שילוח ימי מקצועיים וסדירים לכל יעד שתגדירו, מבין מאות נמלי ים בעל רחבי העולם.

  • שירותי שילוח ימי לייבוא או ליצוא
  • הובלות יבשתיות בארץ ובחו"ל
  • איחוד מטענים (גרופז')
  • שטעונים
  • ביטוח ימי
  • טיפול במשלוחים מיוחדים וחריגים
  • שירותי עמילות מכס יעילים לשחרור מהיר של המטען ביעדו.

 

שילוח ימי

ההבדל בין שילוח ימי לשילוח אווירי

שילוח אווירי, באמצעות מטוסים, מאפשר לבצע העברה של סחורות וחבילות במהירות ובקלות יחסית, אך בדרך כלל זה מתאים בעיקר לחבילות קטנות. לכן, ההזמנות שלכם מאמזון או אליאקספרס יגיעו באמצעות שילוח אווירי, אך כאשר סיטונאיים וספקים צריכים לקבל סחורות בכמות גדולה, השילוח האווירי הופך לפחות רלוונטי שכן הוא יהיה יקר מאוד לכמות כזו, וגם לא כל כמות ניתן להעביר באמצעות משלוח כזה. לסחורות בכמות גבוהה ומכולות האופציה הטובה ביותר היא שילוח ימי באמצעות אניות מטען גדולות.

הפחתת עלויות – שילוח ימי

כאשר ספק מעוניין להביא סחורה בכמות גדולה כדי למכור אותה בישראל, המטרה שלו היא להפחית את העלויות ככל שניתן על מנת שיוכל להציע כאן בארץ מחירים תחרותיים ומשתלמים יותר ללקוחות. בחירה בשילוח ימי מאפשרת לו להגיע למחירי השילוח הנמוכים ביותר אליהם הוא יכול להגיע, מה שיאפשר לו להציע מחירים תחרותיים באמת. שילוח אווירי יצריך ממנו לדרוש מחירים גבוהים על הסחורה על מנת להרוויח באמת מהמכירה, מה שיכול להפוך את המוצרים שלו לפחות רלוונטיים עבור הקונים ופחות מבוקשים.

שמירה על תנאי אחסון מבוקרים

לא מעט אנשים אשר צריכים לבצע שילוח של מוצרים רגישים חוששים כי במשלוח באמצעות הים הם לא יעברו את הדרך בשלום, אך זה לא נכון. היום ניתן לבצע משלוחים בתנאי אחסון מבוקרים גם במשלוחים יומיים, כך גם מעבירים תרופות, מוצרי מזון ועוד מגוון רחב של מוצרים לארץ ללא כל בעיה.

כמובן, בכדי להגיע לזה ובכדי שתוכלו להיות בטוחים כי המוצרים אותם אתם שולחים יגיעו אליכם בשלום, עליכם לעבוד עם חברה מקצועית אשר מההתחלה תדע לבנות עבורכם את תנאי המשלוח הטובים ביותר ואף תלווה אתכם בכל הנושאים הנלווים כמו תשלומי המכס, בדיקות המטען ועוד. עמילי מכס מומחים הם אנשי המקצוע הנכונים ביותר שעליכם לפנות אליהם במקרים כאלו.

חייגו או השארו פרטים ונחזור אליכם
מחפשים שירותי שילוח ועמילת מכס? חייגו עכשיו: 03-5391800