עמילות מכס נתב"ג

עמילות מכס נתב"ג – חבילות אוויריות רבות מסיימות את דרכן בעמדת המכס ושם הן נתקעות.1

הלקוח מגלה כי על מנת לשחרר את המוצר הוא נאלץ להיפרד מסכומי כסף גבוהים במיוחד כאשר לעיתים הוא כבר מעדיף להשאיר את החבילה שלו בנתב"ג במקום לשלם את העלויות הגבוהות.

למעשה כל הנושא של יצוא ויבוא באמצעות הדואר האווירי, הוא ממש כמו בדואר הימי. משלוחים ימיים דורשים תשלומי מכס גבוהים הן עבור עסקאות יבוא והן עבור עסקאות יצוא כאשר הדבר ממש זהה גם בעניין משלוחים הנעשים באמצעים אוויריים.

עמילות מכס נתב"ג – חוק המכס

ברור כי כל הנושא של יצוא ויבוא של מוצרים מחו"ל חייב להתנהל בצורה מסודרת ומבוקרת. ממשלת ישראל לדורותיה חוקקה חוקים שונים אשר אלו נועדו להסדיר את כל הנושא של תעבורת הסחורות. למעשה מדובר בשורה ארוכה של חוקים אשר אלו מכסים נושאים מגוונים. מדובר על נושא המיסוי כמו גם על נושא הבריאות ועוד. על פי רוב מגיעות המסות הגדולות של הסחורות דרך הים אך ישנם בהחלט מקרים אשר בהם הסחורה תגיע דרך האוויר ובמקרים מסוימים אף דרך היבשה. על פי רוב דואגים היבואנים הגדולים כי הסחורה שלהם תגיע בעזרת חברות מוכרות או יבואנים שכבר יש להם קשרים עם מוקדי הכוח הנכונים.

עמילות מכס נתב"ג – מענה מהיר

כל אדם שאמור לקבל משלוח כלשהו המגיע באמצעים אוויריים, מעוניין מטבע הדברים לקבל את המשלוח שלו מיד ללא עיכובים מיותרים. בדיוק לשם כך חשוב לפנות אל חברה שמכירה היטב את כל הנושא והיא עוסקת בתחום הספציפי הזה של עמילות מכס. באופן כזה אפשר יהיה להיות רגועים כי אכן המשלוח יתקבל ללא עיכובים והחשוב ביותר, בתשלומים מינימליים בלבד.

צריך לבין כי על פי רוב מדובר במעין 'מאבק כוח'. פקידי המכס מעוניינים לקבל את תשלומי המכס (הגבוהים) כפי שהחוק קובע ודורש. מנגד עובדים עמילי המכס על כך כי הלקוחות שלהם ישלמו סכומים מינימליים ככל האפשר. במקרים כאלה כאשר כל אחד מושך לכיוונו עשויים להיווצר חילוקי דעות קשים ולהוביל לאי נעימויות. אנשי מקצוע ידעו לנהל את המשא ומתן בצורה הכי מכובדת וראויה באופן כזה ששני הצדדים יהיו מרוצים. עמילי המכס יבצעו את מלאכתם תוך ריצוי פקידי המכס באופן כזה שהלקוח הוא זה שירוויח בסופו של דבר.

חברה מקצועית מתמחה

כאשר אתם פונים אל חברת געש, אתם בהחלט יכולים להיות רגועים כי השירות שתקבלו יהיה השירות הכי מקצועי והכי אמין. מדובר בחברה מנוסה בתחום העוסקת מזה שנים בנושא זה של עמילות מכס. הצוות נחשב כצוות מקצועי במיוחד ולמומחים מספר אחד בארץ.

אנשים שרוצים לישון בשקט כאשר עסקי היבוא או היצוא מתנהלים באוויר, מומלץ כי יפנו אל המומחים של חברת געש. כי חברת געש דואגת לשקט של כל לקוח.

חייגו או השארו פרטים ונחזור אליכם
מחפשים שירותי שילוח ועמילת מכס? חייגו עכשיו: 03-5391800